Distribuție en-gros · Comrat

Bere și băuturi pentru magazine și baruri

Distribuim bere Obolon, Primator și Bakalář, răcoritoare și apă minerală Ferrarelle. Prețurile sunt pe site: alegeți pozițiile și trimiteți comanda.

Catalog și prețuri

Prețuri cu amănuntul în lei, cu TVA, valabile la 31.10.2026. La keg prețul e per litru.

ObolonUcraina · 50

  • Kyivske Draft

    0,5 L · Doză · 5%

    14,00 lei / buc

  • Oboloni Pilsner

    0,5 L · Doză

    14,50 lei / buc

  • Oboloni Sobornoe

    0,5 L · Doză

    14,60 lei / buc

  • Oboloni Velvet

    0,5 L · Doză

    15,00 lei / buc

  • Oboloni Non-alcoholic Grapefruit

    0,5 L · Doză · fără alcool

    12,00 lei / buc

  • Zibert Svetloe

    0,5 L · Doză

    12,80 lei / buc

  • Zibert 1906 Svitle

    0,5 L · Doză

    13,50 lei / buc

  • Germanarich

    0,5 L · Doză

    14,00 lei / buc

  • Hike Blanche

    0,5 L · Doză

    13,50 lei / buc

  • Hike Premium

    0,5 L · Doză

    13,50 lei / buc

  • Hike Vibe Income Tax

    0,5 L · Doză

    15,40 lei / buc

  • Hike Blanche

    0,5 L · Sticlă

    15,60 lei / buc

  • Hike Premium

    0,5 L · Sticlă

    15,60 lei / buc

  • Kyivske Draft

    1 L · PET · 5%

    19,00 lei / buc

  • Kyivske Draft

    2,35 L · PET · 5%

    39,30 lei / buc

  • Oboloni Kyivske Export

    2,35 L · PET

    39,30 lei / buc

  • Oboloni Kiivsike Rozlivne

    2,35 L · PET

    39,30 lei / buc

  • Zhygulivske Golding Export

    2,35 L · PET

    39,30 lei / buc

  • Zibert Bavarscoie

    1,75 L · PET

    29,60 lei / buc

  • Zibert Svetloe

    2,25 L · PET

    39,40 lei / buc

  • Zibert Bavarskoe

    2,4 L · PET

    40,00 lei / buc

  • Zibert 1906 Svitle

    2,4 L · PET

    40,00 lei / buc

  • Zlata Brama

    1 L · PET

    20,10 lei / buc

  • Zlata Brama

    1,75 L · PET

    27,50 lei / buc

  • Oboloni Velvet

    1 L · PET

    21,80 lei / buc

  • Desant Extrakrepkoe

    1,25 L · PET

    24,00 lei / buc

  • Obolon Tradyciyne

    2,4 L · PET

    39,30 lei / buc

  • Cheat Code Charge cu gust de visina

    0,33 L · Răcoritoare

    9,00 lei / buc

  • Cheat Code Ultra cu gust de soc si lamaie

    0,33 L · Răcoritoare

    9,00 lei / buc

  • Harridan Tonic Water Citrus Mix

    0,33 L · Răcoritoare

    8,60 lei / buc

  • Harridan Tonic Water Indian Tonic

    0,33 L · Răcoritoare

    8,60 lei / buc

  • Jivcic Smart Cola

    0,33 L · Răcoritoare

    8,50 lei / buc

  • Jivcic Smart Cola

    0,5 L · Răcoritoare

    6,80 lei / buc

  • Jivcic Smart Cola

    1 L · Răcoritoare

    11,25 lei / buc

  • Jivcic Leemon cu suc de mere

    0,33 L · Răcoritoare

    8,50 lei / buc

  • Jivcic Leemon

    0,5 L · Răcoritoare

    6,80 lei / buc

  • Jivcic Orange cu gust de portocala

    0,33 L · Răcoritoare

    8,50 lei / buc

  • Jivcic Orange

    0,5 L · Răcoritoare

    6,80 lei / buc

  • Jivcic Orange

    1 L · Răcoritoare

    11,25 lei / buc

  • Jivcic Orange

    2 L · Răcoritoare

    20,50 lei / buc

  • Oboloni Tarhun

    2 L · Răcoritoare

    21,00 lei / buc

  • Rio-de-Mojito

    2 L · Răcoritoare

    21,00 lei / buc

  • Zlata Brama

    30 L · Keg

    30,00 lei / l

    900,00 lei keg-ul de 30 L

  • Keten Brug Blanche

    30 L · Keg

    33,00 lei / l

    990,00 lei keg-ul de 30 L

  • Keten Brug Brune

    30 L · Keg

    33,00 lei / l

    990,00 lei keg-ul de 30 L

  • Zibert Svetloe

    30 L · Keg

    27,50 lei / l

    825,00 lei keg-ul de 30 L

  • Zibert Bavarscoie

    30 L · Keg

    28,90 lei / l

    867,00 lei keg-ul de 30 L

  • Oboloni Beloe

    30 L · Keg

    29,50 lei / l

    885,00 lei keg-ul de 30 L

  • Jiguliovscoie

    30 L · Keg

    27,40 lei / l

    822,00 lei keg-ul de 30 L

  • Zhygulivske Golding Export

    30 L · Keg

    27,40 lei / l

    822,00 lei keg-ul de 30 L

PrimatorCehia · 15

  • Primator Free Mother in law

    0,5 L · Doză · fără alcool

    28,00 lei / buc

  • Primator Mother in law

    0,5 L · Doză · 4,7%

    31,62 lei / buc

  • Primator India Pale Ale (IPA)

    0,5 L · Sticlă · 6,5%

    37,45 lei / buc

  • Primator American Pale Ale (APA)

    0,5 L · Sticlă · 5%

    35,50 lei / buc

  • Primator English Pale Ale (EPA)

    0,5 L · Sticlă · 5%

    32,73 lei / buc

  • Primator Free Mother in law

    0,5 L · Sticlă · fără alcool

    31,62 lei / buc

  • Primator Mother in law

    0,5 L · Sticlă · 4,7%

    33,52 lei / buc

  • Primator Premium Lager

    0,5 L · Sticlă · 5%

    31,56 lei / buc

  • Primator Weizenbier Psenicne

    0,5 L · Sticlă · 4,8%

    31,56 lei / buc

  • Primator Dark Lager

    0,5 L · Sticlă · 4,5%

    33,52 lei / buc

  • Primator Stout irish Stout

    0,5 L · Sticlă · 4,7%

    32,73 lei / buc

  • Primator Mother in law

    20 L · Keg · 4,7%

    53,04 lei / l

    1.060,80 lei keg-ul de 20 L

  • Primator Premium Lager

    20 L · Keg · 5%

    51,00 lei / l

    1.020,00 lei keg-ul de 20 L

  • Primator Stout

    20 L · Keg · 4,7%

    53,00 lei / l

    1.060,00 lei keg-ul de 20 L

  • Primator Weizenbier Psenicne

    20 L · Keg · 4,8%

    51,00 lei / l

    1.020,00 lei keg-ul de 20 L

BakalářCehia · 11

  • Bakalar dry hopped

    0,5 L · Sticlă

    29,46 lei / buc

  • Bakalar honey

    0,5 L · Sticlă

    30,07 lei / buc

  • Bakalar non-alcoholic

    0,33 L · Sticlă · fără alcool

    19,72 lei / buc

  • Bakalar Pale Beer

    0,5 L · Sticlă

    28,09 lei / buc

  • Bakalar Premium Lager

    0,5 L · Sticlă

    29,27 lei / buc

  • Liebenbrau

    0,5 L · Sticlă

    35,78 lei / buc

  • Liebenweissr

    0,5 L · Sticlă

    35,85 lei / buc

  • Bakalar Amber Lager (Rezana Desitka)

    0,5 L · Sticlă

    28,22 lei / buc

  • Bakalar dry hopped

    30 L · Keg

    52,50 lei / l

    1.575,00 lei keg-ul de 30 L

  • Liebenbrau

    30 L · Keg

    63,15 lei / l

    1.894,50 lei keg-ul de 30 L

  • Liebenweiss

    30 L · Keg

    67,98 lei / l

    2.039,40 lei keg-ul de 30 L

FerrarelleItalia · 5

  • Ferra Spark

    0,33 L · Apă · cu gaz

    24,70 lei / buc

  • Electa

    0,33 L · Apă · fără gaz

    24,70 lei / buc

  • Electa

    0,5 L · Apă · fără gaz

    9,00 lei / buc

  • Ferra Spark

    0,75 L · Apă · cu gaz

    32,70 lei / buc

  • Electa

    0,75 L · Apă · fără gaz

    32,70 lei / buc

Cerere de comandă

Lista e goală. Adăugați poziții din catalog sau lăsați doar numele și telefonul — vă sunăm noi.

    Scrieți numele cu litere, minimum 2.

    Verificați numărul: de exemplu 069 123 456 sau +373 69 123 456.

    Doar numele firmei, fără linkuri.

    Doar numele localității.

    Până la 500 de caractere, fără linkuri.

    Patru producători

    Bere de masă și bere cehă de autor, la doză, sticlă, PET și keg. Plus răcoritoare și apă minerală.

    • Obolon

      Ucraina · 50

      Lager la doză, sticlă, PET și keg 30 L. Răcoritoarele grupului: Jivcic, Harridan, Cheat Code.

      Doză · Sticlă · PET · Keg · Răcoritoare

      Vezi în catalog
    • Primator

      Cehia · 15

      Bere cehă de la lager la IPA și stout. Sticlă, doză și keg 20 L.

      Doză · Sticlă · Keg

      Vezi în catalog
    • Bakalář

      Cehia · 11

      Lager, amber, dry hopped și bere cu miere. Sticlă și keg 30 L.

      Sticlă · Keg

      Vezi în catalog
    • Ferrarelle

      Italia · 5

      Apă minerală Ferra Spark (carbogazoasă) și Electa (plată), în sticlă și PET.

      Apă

      Vezi în catalog

    Cum comandați

    1. Alegeți din catalog

      Puneți cantitatea lângă fiecare poziție. Lista rămâne salvată în browser, chiar dacă închideți pagina.

    2. Lăsați telefonul

      Numele și numărul — atât. Comanda ajunge la noi imediat.

    3. Confirmăm

      Vă sunăm, verificăm stocul și stabilim ziua livrării și modul de plată.

    Cu cine lucrăm

    Magazine
    Bere la doză, sticlă și PET, răcoritoare și apă. Tot sortimentul dintr-o singură comandă.
    Baruri și restaurante
    Bere la keg de 20 și 30 L, bere cehă la sticlă și apă Ferrarelle pentru sală.

    Contacte

    Email
    sibandistribution@gmail.com
    Adresa
    MD-3801, mun. Comrat, str. Ferapontievscaia 1, UTA Găgăuzia
    Deschide harta
    Date juridice
    SIBAN DISTRIBUTION S.R.L.
    IDNO 1026023135946

    Aveți 18 ani împliniți?

    Site-ul conține informații despre băuturi alcoolice.