Bere Bakalář en-gros

Bakalář se fabrică la Rakovník, Cehia, într-o fabrică de bere care funcționează din 1454. Avem lager, pale, amber, dry hopped, bere cu miere, Liebenbrau și Liebenweiss, plus Bakalář fără alcool; trei sorturi sunt la keg de 30 L.

Catalog și prețuri

Prețuri cu amănuntul în lei, cu TVA, valabile la 31.10.2026. La keg prețul e per litru.

Bakalář

  • Bakalar dry hopped

    0,5 L · Sticlă

    29,46 lei / buc

  • Bakalar honey

    0,5 L · Sticlă

    30,07 lei / buc

  • Bakalar non-alcoholic

    0,33 L · Sticlă · fără alcool

    19,72 lei / buc

  • Bakalar Pale Beer

    0,5 L · Sticlă

    28,09 lei / buc

  • Bakalar Premium Lager

    0,5 L · Sticlă

    29,27 lei / buc

  • Liebenbrau

    0,5 L · Sticlă

    35,78 lei / buc

  • Liebenweissr

    0,5 L · Sticlă

    35,85 lei / buc

  • Bakalar Amber Lager (Rezana Desitka)

    0,5 L · Sticlă

    28,22 lei / buc

  • Bakalar dry hopped

    30 L · Keg

    52,50 lei / l

    1.575,00 lei keg-ul de 30 L

  • Liebenbrau

    30 L · Keg

    63,15 lei / l

    1.894,50 lei keg-ul de 30 L

  • Liebenweiss

    30 L · Keg

    67,98 lei / l

    2.039,40 lei keg-ul de 30 L

Cerere de comandă

Lista e goală. Adăugați poziții din catalog sau lăsați doar numele și telefonul — vă sunăm noi.

    Scrieți numele cu litere, minimum 2.

    Verificați numărul: de exemplu 069 123 456 sau +373 69 123 456.

    Doar numele firmei, fără linkuri.

    Doar numele localității.

    Până la 500 de caractere, fără linkuri.

    Întrebări frecvente

    Prețurile includ TVA?
    Da. Toate prețurile sunt în lei, cu TVA, după lista de prețuri valabilă la 31.10.2026.
    Cum comand?
    Puneți cantitatea lângă poziții și lăsați numele și telefonul în cererea de mai jos. Vă sunăm, confirmăm stocul și ziua livrării.
    De unde e livrarea?
    Lucrăm din Comrat, UTA Găgăuzia. Condițiile de livrare le stabilim la telefon, pentru fiecare comandă.

    Contacte

    Email
    sibandistribution@gmail.com
    Adresa
    MD-3801, mun. Comrat, str. Ferapontievscaia 1, UTA Găgăuzia
    Deschide harta
    Date juridice
    SIBAN DISTRIBUTION S.R.L.
    IDNO 1026023135946

    Aveți 18 ani împliniți?

    Site-ul conține informații despre băuturi alcoolice.