Bere Obolon en-gros

Obolon este o fabrică de bere din Kiev, Ucraina. Distribuim din Comrat portofoliul ei: lagere Obolon, Zibert, Zlata Brama, Hike, Jigulivske și Desant, bere la keg de 30 L și răcoritoarele grupului — Jivcic, Harridan, Cheat Code, Tarhun.

Catalog și prețuri

Prețuri cu amănuntul în lei, cu TVA, valabile la 31.10.2026. La keg prețul e per litru.

Obolon

  • Kyivske Draft

    0,5 L · Doză · 5%

    14,00 lei / buc

  • Oboloni Pilsner

    0,5 L · Doză

    14,50 lei / buc

  • Oboloni Sobornoe

    0,5 L · Doză

    14,60 lei / buc

  • Oboloni Velvet

    0,5 L · Doză

    15,00 lei / buc

  • Oboloni Non-alcoholic Grapefruit

    0,5 L · Doză · fără alcool

    12,00 lei / buc

  • Zibert Svetloe

    0,5 L · Doză

    12,80 lei / buc

  • Zibert 1906 Svitle

    0,5 L · Doză

    13,50 lei / buc

  • Germanarich

    0,5 L · Doză

    14,00 lei / buc

  • Hike Blanche

    0,5 L · Doză

    13,50 lei / buc

  • Hike Premium

    0,5 L · Doză

    13,50 lei / buc

  • Hike Vibe Income Tax

    0,5 L · Doză

    15,40 lei / buc

  • Hike Blanche

    0,5 L · Sticlă

    15,60 lei / buc

  • Hike Premium

    0,5 L · Sticlă

    15,60 lei / buc

  • Kyivske Draft

    1 L · PET · 5%

    19,00 lei / buc

  • Kyivske Draft

    2,35 L · PET · 5%

    39,30 lei / buc

  • Oboloni Kyivske Export

    2,35 L · PET

    39,30 lei / buc

  • Oboloni Kiivsike Rozlivne

    2,35 L · PET

    39,30 lei / buc

  • Zhygulivske Golding Export

    2,35 L · PET

    39,30 lei / buc

  • Zibert Bavarscoie

    1,75 L · PET

    29,60 lei / buc

  • Zibert Svetloe

    2,25 L · PET

    39,40 lei / buc

  • Zibert Bavarskoe

    2,4 L · PET

    40,00 lei / buc

  • Zibert 1906 Svitle

    2,4 L · PET

    40,00 lei / buc

  • Zlata Brama

    1 L · PET

    20,10 lei / buc

  • Zlata Brama

    1,75 L · PET

    27,50 lei / buc

  • Oboloni Velvet

    1 L · PET

    21,80 lei / buc

  • Desant Extrakrepkoe

    1,25 L · PET

    24,00 lei / buc

  • Obolon Tradyciyne

    2,4 L · PET

    39,30 lei / buc

  • Cheat Code Charge cu gust de visina

    0,33 L · Răcoritoare

    9,00 lei / buc

  • Cheat Code Ultra cu gust de soc si lamaie

    0,33 L · Răcoritoare

    9,00 lei / buc

  • Harridan Tonic Water Citrus Mix

    0,33 L · Răcoritoare

    8,60 lei / buc

  • Harridan Tonic Water Indian Tonic

    0,33 L · Răcoritoare

    8,60 lei / buc

  • Jivcic Smart Cola

    0,33 L · Răcoritoare

    8,50 lei / buc

  • Jivcic Smart Cola

    0,5 L · Răcoritoare

    6,80 lei / buc

  • Jivcic Smart Cola

    1 L · Răcoritoare

    11,25 lei / buc

  • Jivcic Leemon cu suc de mere

    0,33 L · Răcoritoare

    8,50 lei / buc

  • Jivcic Leemon

    0,5 L · Răcoritoare

    6,80 lei / buc

  • Jivcic Orange cu gust de portocala

    0,33 L · Răcoritoare

    8,50 lei / buc

  • Jivcic Orange

    0,5 L · Răcoritoare

    6,80 lei / buc

  • Jivcic Orange

    1 L · Răcoritoare

    11,25 lei / buc

  • Jivcic Orange

    2 L · Răcoritoare

    20,50 lei / buc

  • Oboloni Tarhun

    2 L · Răcoritoare

    21,00 lei / buc

  • Rio-de-Mojito

    2 L · Răcoritoare

    21,00 lei / buc

  • Zlata Brama

    30 L · Keg

    30,00 lei / l

    900,00 lei keg-ul de 30 L

  • Keten Brug Blanche

    30 L · Keg

    33,00 lei / l

    990,00 lei keg-ul de 30 L

  • Keten Brug Brune

    30 L · Keg

    33,00 lei / l

    990,00 lei keg-ul de 30 L

  • Zibert Svetloe

    30 L · Keg

    27,50 lei / l

    825,00 lei keg-ul de 30 L

  • Zibert Bavarscoie

    30 L · Keg

    28,90 lei / l

    867,00 lei keg-ul de 30 L

  • Oboloni Beloe

    30 L · Keg

    29,50 lei / l

    885,00 lei keg-ul de 30 L

  • Jiguliovscoie

    30 L · Keg

    27,40 lei / l

    822,00 lei keg-ul de 30 L

  • Zhygulivske Golding Export

    30 L · Keg

    27,40 lei / l

    822,00 lei keg-ul de 30 L

Cerere de comandă

Lista e goală. Adăugați poziții din catalog sau lăsați doar numele și telefonul — vă sunăm noi.

    Scrieți numele cu litere, minimum 2.

    Verificați numărul: de exemplu 069 123 456 sau +373 69 123 456.

    Doar numele firmei, fără linkuri.

    Doar numele localității.

    Până la 500 de caractere, fără linkuri.

    Întrebări frecvente

    Prețurile includ TVA?
    Da. Toate prețurile sunt în lei, cu TVA, după lista de prețuri valabilă la 31.10.2026.
    Cum comand?
    Puneți cantitatea lângă poziții și lăsați numele și telefonul în cererea de mai jos. Vă sunăm, confirmăm stocul și ziua livrării.
    De unde e livrarea?
    Lucrăm din Comrat, UTA Găgăuzia. Condițiile de livrare le stabilim la telefon, pentru fiecare comandă.

    Contacte

    Email
    sibandistribution@gmail.com
    Adresa
    MD-3801, mun. Comrat, str. Ferapontievscaia 1, UTA Găgăuzia
    Deschide harta
    Date juridice
    SIBAN DISTRIBUTION S.R.L.
    IDNO 1026023135946

    Aveți 18 ani împliniți?

    Site-ul conține informații despre băuturi alcoolice.