Bere la keg pentru baruri

Pentru baruri, cafenele și restaurante: bere ucraineană și cehă la keg. Primator vine în keg de 20 L, Obolon, Zibert, Zlata Brama, Keten Brug și Bakalář — în keg de 30 L. Prețul e per litru; lângă fiecare poziție vedeți și cât costă keg-ul întreg.

Catalog și prețuri

Prețuri cu amănuntul în lei, cu TVA, valabile la 31.10.2026. La keg prețul e per litru.

ObolonUcraina · 8

  • Zlata Brama

    30 L · Keg

    30,00 lei / l

    900,00 lei keg-ul de 30 L

  • Keten Brug Blanche

    30 L · Keg

    33,00 lei / l

    990,00 lei keg-ul de 30 L

  • Keten Brug Brune

    30 L · Keg

    33,00 lei / l

    990,00 lei keg-ul de 30 L

  • Zibert Svetloe

    30 L · Keg

    27,50 lei / l

    825,00 lei keg-ul de 30 L

  • Zibert Bavarscoie

    30 L · Keg

    28,90 lei / l

    867,00 lei keg-ul de 30 L

  • Oboloni Beloe

    30 L · Keg

    29,50 lei / l

    885,00 lei keg-ul de 30 L

  • Jiguliovscoie

    30 L · Keg

    27,40 lei / l

    822,00 lei keg-ul de 30 L

  • Zhygulivske Golding Export

    30 L · Keg

    27,40 lei / l

    822,00 lei keg-ul de 30 L

PrimatorCehia · 4

  • Primator Mother in law

    20 L · Keg · 4,7%

    53,04 lei / l

    1.060,80 lei keg-ul de 20 L

  • Primator Premium Lager

    20 L · Keg · 5%

    51,00 lei / l

    1.020,00 lei keg-ul de 20 L

  • Primator Stout

    20 L · Keg · 4,7%

    53,00 lei / l

    1.060,00 lei keg-ul de 20 L

  • Primator Weizenbier Psenicne

    20 L · Keg · 4,8%

    51,00 lei / l

    1.020,00 lei keg-ul de 20 L

BakalářCehia · 3

  • Bakalar dry hopped

    30 L · Keg

    52,50 lei / l

    1.575,00 lei keg-ul de 30 L

  • Liebenbrau

    30 L · Keg

    63,15 lei / l

    1.894,50 lei keg-ul de 30 L

  • Liebenweiss

    30 L · Keg

    67,98 lei / l

    2.039,40 lei keg-ul de 30 L

Cerere de comandă

Lista e goală. Adăugați poziții din catalog sau lăsați doar numele și telefonul — vă sunăm noi.

    Scrieți numele cu litere, minimum 2.

    Verificați numărul: de exemplu 069 123 456 sau +373 69 123 456.

    Doar numele firmei, fără linkuri.

    Doar numele localității.

    Până la 500 de caractere, fără linkuri.

    Întrebări frecvente

    Prețurile includ TVA?
    Da. Toate prețurile sunt în lei, cu TVA, după lista de prețuri valabilă la 31.10.2026.
    Cum comand?
    Puneți cantitatea lângă poziții și lăsați numele și telefonul în cererea de mai jos. Vă sunăm, confirmăm stocul și ziua livrării.
    De unde e livrarea?
    Lucrăm din Comrat, UTA Găgăuzia. Condițiile de livrare le stabilim la telefon, pentru fiecare comandă.

    Contacte

    Email
    sibandistribution@gmail.com
    Adresa
    MD-3801, mun. Comrat, str. Ferapontievscaia 1, UTA Găgăuzia
    Deschide harta
    Date juridice
    SIBAN DISTRIBUTION S.R.L.
    IDNO 1026023135946

    Aveți 18 ani împliniți?

    Site-ul conține informații despre băuturi alcoolice.